Tesztmérnök (Test Engineer)

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

28 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Feladatok:

  • Az ipari átlagnál is gyorsabban fejlődő, változatos és szakmai kihívásokban gazdag területeken történő munkavégzési lehetőség
  • Szoros együttműködés egy komplex projekt team más szereplőivel, kiváló csapatmunka és ezáltal a szakterületi kompetenciák szélesítési lehetősége
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság a kiosztott feladatokban, szükség esetén szakértői támogatás, továbbképzési lehetőség
  • A teljes fejlesztési / tesztelési életciklusok végigkövetése a projektvezetőkkel, ezáltal a folyamatismeretek általános bővítési lehetősége
  • Hálózati és távközlési termékek tesztelése
  • Gyártás közeli tesztelési stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • Automatizált tesztprogram készítése (C, C++, C#, TCL / Expect vagy Perl)
  • Tesztelési folyamat automatizálása és a tesztelés folyamatos optimalizálása
  • Tesztelési tervek készítése és írása
  • Tesztelés végrehajtása komplex vezeték nélküli kommunikációs rendszereken
  • Azonosított hibák dokumentálása
  • Kifejlesztett folyamatok megfelelő dokumentálása
  • FA (Failure Analysis) és RCA (Root Cause Analysis) lefolytatása és hibák kijavítása
  • Együttműködés a hardveres és a szoftverfejlesztő mérnökökkel

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • Hálózati és távközlési eszközök tesztelésben és fejlesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • C#, TCL, Expect vagy Perl ismeret
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • ICT tesztelési módszertan és DFT követelményeinek ismerete
  • Tapasztalat Functional, Environmental Stress és System tesztelésben
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és szisztematikus, strukturált és célirányos munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállaltunk stabilitása és biztonsága
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)