Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Három évre biztos finanszírozással működő, nemzetközi célokra is tervező 12 fős csapat vagyunk – designerek, folyamatfejlesztők, UX-sek és adatok szerelemese - egy nagy változás víziója köt össze minket.
A csapat.

Nekünk a 13 szerencsés szám, a 13. kollégánkat keressük. A tesztelőt!

FŐBB FELADATOK, azaz miről is lenne szó?

  • Webes és mobil alkalmazások tesztelése,
  • A tesztelési stratégia és terv kialakításában – ha kell együtt a projekt vezetővel
  • Fejlesztések manuális tesztelése a projekt kereteinek/ a termék sajátosságainak megfelelően kiválasztott módszertannal
  • A termékekkel kapcsolatban felmerült (akár külső akár belső forrásból érkező) hibák reprodukálása.
  • A hibajelenség típusától és a rendszer ismeretétől függően root cause analysis elvégzése a fejlesztőkkel közösen.
  • Automata tesztek futtatása, kiértékelése – amennyiben a feladat megkívánja.
  • Munkatársak támogatása termékismereti kérdésekben.
  • Specifikációk, teszt specifikációk írása, validálása,
  • Aktív részvétel a fejlesztői munkában
  • Szkriptek készítése automata teszt eszközökhöz
  • Funkcionális automata tesztek fejlesztése

Szóval a szokásos, azzal a csavarral, hogy a teszteléseknél nem „yes sir”/monoton végrehajtást várunk, hanem ötleteket és terveket a folyamatról és visszajelzéseket például a használhatóságról.

Elvárásaink az új csapattaggal kapcsolatban

  • analitikus szemléletmód, logikai gondolkodás
  • programozási és adatbázis-tervezési ismeretek
  • alapvető linux és webes technológiai ismeretek
  • szakmai angol nyelvismeret
  • webes ill. mobil trendek ismerete · proaktivitás
  • legyél igényes a munkáddal kapcsolatban
  • legalább 2 év megszerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség

Egy hobbi előnyt jelent!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Csapat
  • Fejlődés
  • Jövedelem
  • Kerékpár
  • „nasi”
  • Vízió

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)