Tesztautomatizáló, folyamatautomatizáló

A folyamat- és tesztautomatizálás (RPA, TA) felfutó, innovatív terület a nagyvállalati informatikában. Legyél részese te is a fejlődésnek!

A BCA Hungary Kft. fejlesztői, tanácsadói, tesztelői, folyamatszervezői és stratégiai tanácsadói csapata változatos, kihívásokkal teli feladatok igényes megoldásait keresi és nyújtja nagyvállalatok számára.

Megbízásainkat több telekommunikációs és banki ügyféltől kapjuk, így ha nálunk dolgozol, úgy válthatsz munkát időről időre, hogy nem váltasz munkahelyet.

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok automatizálásának tervezése, automatizáló scriptek készítése, futtatása, visszamérése különféle keretrendszerekben, komplex nagyvállalati IT környezetben
  • Dobozos és egyedi IT rendszerek tesztelése automata tesztekkel, hibamenedzsment
  • Keretrendszerek továbbfejlesztése

Amit Tőled várunk:

  • Programozói/informatikai/mérnöki tanulmányok, vagy szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Angol nyelvű szakmai szövegek megértése
  • Junior és tapasztalt kollégákat is keresünk!

Előnyt jelent:

  • C#, Visual Basic, egyéb tetszőleges script nyelv ismerete (Python, JavaScript, Perl, stb.)
  • Stabil SQL tudás, PL/SQL fejlesztői tapasztalat
  • Folyamat- vagy tesztautomatizálási tapasztalat
  • Releváns keretrendszerek ismerete (UiPath, UFT, Ranorex, stb.)
  • Angol nyelv aktív ismerete szóban és írásban

Amit kínáulnk:

  • Érdekes munka, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és emberi elismerés
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, dedikált szakmai mentor támogatásával
  • Közös bulik egy igazán nyitott csapattal

Tanácsadóink, folyamatszervezőink, fejlesztőink és tesztelőink garantáltan nem unatkoznak. De a kemény munkának, a sok tanulásnak eredménye is van: óriási tudás és karrier.

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (alapfokú)