A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.
Engineering üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Teszt technikus

Feladatok:

  • Vezérlő rack szekrények villamos tesztelése
  • Műszaki rajz alapján történő ellenőrzés
  • Jelszimulátor bekötése és azzal való tesztelés végrehajtása
  • Meglévő követelményrendszer szerint teszt setup és műszerezés felállítása a laborban
  • Tesztek elindítása, végrehajtása és nyomon követésé
  • Teszt riportok elkészítése
  • Pontos működésbeállítás

Elvárások:

  • Technikusi végzettség
  • Villamosipari berezdezések gyártásában és/vagy tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikia ismeretek
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Multiméter, oszcilloszkóp használatának ismerete
  • Analóg/digitális elektronikai ismeretek
  • Képesség új ismeretek gyors megtanulására

Előny:

  • Energetikai területen szerzett tapasztalat, pl erőművek, áramszolgáltatók
  • Villamosgépek, turbinák ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (bérenkívüli juttatás,
  • havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)