Test Automation Engineer

Megbízó partnerünk egy teljes magyar tulajdonban lévő, kémiai/biológiai informatikával foglalkozó szoftverfejlesztő cég, amely saját fejlesztésű termékeit főként az észak-amerikai piacon értékesíti, főként kozmetikai, élelmiszeripari és gyógyszeripari szektorban. Jelenlegi projektjükhöz (DNS alapú gyógyszerkutatáshoz kapcsolódó szoftver fejlesztése, amely a fehérje-szekvenciák vizuális megjelenítésére képes) egy 7 fős Scrum csapatba keresnek egy teszt automatizáló mérnököt a fejlesztési életciklus release előtti szakaszára.

A tesztautomatizáló mérnöknek egyfajta “nagykövetként” az lenne a szerepe a manuális tesztek automatizálása és tesztautomatizációs tool-ok fejlesztése mellett, hogy a szervezetben elterjessze a mondern tesztelési elveket. Lapos szervezetről van szó, amelynek az ügyvezetője úgy tekint a szoftverfejlesztő csapatokra, mint kis start-upokra, mely egyrészt felelősséget helyez a szakemberek vállára, ugyanakkor kihívást és hosszú tavú motivációt jelent számukra.

Feladatok

  • Tesztütemezés, tesztelési folyamatok szervezése, manuális tesztelés automatizálása
  • Tesztoptimalizálás, a QA szemlélet meghonosítása
  • Tesztautomatizációs framework-ök és tool-ok fejlesztése, működtetése (Jenkins)
  • Együttműködés a a fejlesztőkkel, manuális tesztelőkkel, Product Owner-rel és a Scrum Masterrel

Elvárások

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Automatizált teszteléshez kapcsolódó framework-ök tervezésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Java, Javascript, AWS környzeteben szerzett tapasztalatok
  • Beszédképes angol nyelvtudás
  • Agilis módszertanokban szerzett jártasság
  • Képesség olyan szervezetben történő munkavégzésre, ahol nem a hierarchia a meghatározó, hanem a szakmaiság

Amit partnerünk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Saját termékfejlesztésben szerezhető tapasztalat
  • Lapos szervezet, ahol minden ötletet és elképzelést meghallgatnak
  • Lehetőségek tréningeken való részvételre
  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvétel
  • Céges sportolási és kikapcsolódási lehetőségek (pl. jóga óra, body art, kosárlabda, biliárd, ping-pong…)
  • Természetközeli, zöld környezet, világos, ergonomikus iroda, biciklitároló, zuhanyzó
  • “Céges nagymama”

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)