Tapasztalt PHP fejlesztő

Ha szeretnél egy lendületes csapatban dolgozni, ahol szakmájukban profi kollégák vesznek körül és változatos projektekkel, új technológiákkal találkozhatsz, akkor jelentkezz hozzánk!

A WebDream Magyarország Kft. tapasztalt PHP fejlesztőt keres teljes munkaidős beosztásban.

Feladatok:

Tapasztalt backend fejlesztőként több területen is kipróbálhatod magad csapatunkban:

  • Vállalati rendszereink tervezésében, fejlesztésében
  • Portál és weboldal fejlesztési projektjeinkben
  • Dobozos termékeink tervezésében, fejlesztésében
  • Saját keretrendszereink fejlesztésében

Ami kiemelten fontos:

  • Legalább 3 év munkatapasztalat
  • PHP, SQL nyelvek alapos ismerete
  • Erős oop szemlélet
  • Valamely PHP framework alapos ismerete (symfony, laravel, zend, yii)

Ami előnyt jelent:

  • PHP 7 gyakorlati tapasztalat
  • PHP UNIT tapasztalat
  • Bármilyen szintű bootstrap, scss, css3, html5, angular js tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Rólunk és amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, több mint 18 éves vállalati háttér
  • Nagyvállalati projektek (MOL, Philip Morris, Magyar Telekom, Coca-Cola, Erste Bank, T-Systems, Profession stb.)
  • Szakmai továbbképzések
  • Szuper munkakörnyezet és barátságos, családias csapat
  • Belvárosi iroda + csocsó (Oktogon)
  • Próbaidő alatt is kivehető szabadság

A jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes önéletrajz
  • Referenciák felsorolása
  • Fizetési igény megjelölése

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)