Tapasztalt webfejlesztő- node.JS

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

/* Nemzetközi Környezet || Alkalmazott || Fiatalos lendületű csapat || Teljes állás || Home Office */

A cég egy mesterséges intelligenciával, és képfelismerő szoftver fejlesztésével foglalkozó nemzetközi startup, globális befektetőkkel, 6 lokációval világszerte, melyek közül a budapesti iroda az egyik legnagyobb.

Ha webfejlesztőként egy olyan dinamikus csapatot keresel, ahol megcsillogtathatot a kreativitásodat, és szívesen dolgozol nemzetközi környezetben, akkor olvasd el mit kínál Ügyfelünk!

Feladatok:

  • SCRUM/KANBAN agilis módszertanban való fejlesztés.
  • Pull requestek létrehozása.
  • UNIT tesztek írása.
  • Microservice-ek írása.

Szükséges "softskillek", avagy Ügyfelünk leendő ideális kollégája:

  • Képes önállóan megoldani a felmerült problémákat, ugyanakkor képes csapatban dolgozni.
  • Jól kezeli a rá háruló felelősséget.
  • Mindig minőségi munkavégzésre törekszik.
  • Mindig képben van a szektorral, illetve a konkurenciával kapcsolatban.
  • Bátran vállalja az új kihívásokat.
  • Támogatója az információ áramlásának.
  • Jól kommunikál a cég különböző részlegeivel.
  • Maga is rajongója Ügyfelünk termékének, elkötelezett a munkájuk iránt.

Kulcs kompetenciák

  • 3-4 év NodeJS fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MongoDB ismerete
  • Single Page Application alapú fejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Jira és GitHub ismerete
  • Linux, Mac ismerete

Előnyt jelent

  • Grunt.js és a hozzá kapcsolodó modulok ismerete.
  • Cross browser/ cross platform problémák ismerete.
  • Az alábbi keretrendszerek közül legalább az egyik ismerete: Ember, Backbone, Angular, React.

Szükséges nyelvtudás: Erős angol tudás írásban és szóban is.
Heti óraszám: 40 óra
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Amit a megbízónk kínál

  • Home Office lehetőség, heti 1 nap egyeztetéssel
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Cafeteria rendszer (fitness bérlet, Budapest bérlet, laptop)
  • Mentorálás
  • Startup hangulat
  • Új munkatársak fogadásának és beilleszkedésének személyre szabott támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Magánélet-munka egyensúlyának biztosítása
  • Rendszeres csapatépítő programok

Ügyfelünknél a kiválasztási folyamat 2 hetet vesz igénybe.

Adatkezelési tájékoztatónk elérhető ezen a linken: https://schonherzbazis.hu/documentumok/adatkezelesi_tajekoztato.pdf

Budapest
Jelentkezési határidő: október 1.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (tárgyalóképes)