BIG FISH Internet-technológiai Kft. logo
Tapasztalt PHP fejlesztő

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Ha webes szoftvereket tervezel, fejlesztesz és tesztelsz, és szeretnél egy barátságos és világszínvonalú csapat tagja lenni, akkor csatlakozz hozzánk!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • webes alkalmazások tervezése és fejlesztése,
  • meglévő oldalak továbbfejlesztése, supportja,
  • API-k használata, tervezése és fejlesztése,
  • teljesítmény-optimalizálás,
  • külső rendszerekkel való integráció megvalósítása,
  • tesztelés és dokumentálás.

Elvárásaink veled kapcsolatban:

  • erős OOP szemlélet,
  • PostgreSQL és MySQL ismeret,
  • Git és/vagy Subversion tapasztalat,
  • webes biztonság, biztonságos és „bolondbiztos” programozás,
  • csapatjátékos hozzáállás,
  • precizitás, alapos munkavégzés,
  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • érdeklődés új technológiák, szakmai újdonságok iránt,
  • nyitottság, igény a tanulásra és fejlődésre,
  • angol nyelvismeret (szakmai szövegek, dokumentációk olvasása és írása).

Ha a szakmai elvárásaink közül valamelyiknek nem felelsz meg, DE mindened a fejlesztés és nyitott vagy a tanulásra, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Előnyt jelent:

  • komplex, nagy látogatottságú, elosztott rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • nem okoz gondot, ha több projektben kell párhuzamosan dolgoznod,
  • Zend Framework tapasztalat,
  • NoSQL technológiák és keresőmotorok ismerete,
  • Linux operációs rendszer alapos ismerete,
  • DevOps szemlélet.

Küldd el az önéletrajzodat a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével)!

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (alapfokú)