Tapasztalt PHP fejlesztő

Elvárt kompetenciák

A Lincos IT csapata új tagot keres!

Mik az elvárásaink:

  • PHP nyelv alapos ismerete, tapasztalat több keretrendszerrel
  • Natív JavaScript, HTML(5), CSS(3) ismerete
  • MySQL, PostgreSQL, MSSQL és/vagy más relációs adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás (kommunikációképes szóban/írásban)
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Prestashop CMS rendszer ismerete, modul készítésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat webshop/ERP fejlesztésében, karbantartásában
  • CodeIgniter ismerete
  • Vue.js ismerete
  • Linux ismerete felhasználói szinten
  • Site-builderként szerzett tapasztalat
  • Jártasság reszponzív oldalak fejlesztésében (Bootstrap 3/4)
  • Hálózati ismeretek
  • Szerver/host üzemeltetési tapasztalat

Feladatok:

  • Webshopok folyamatos továbbfejlesztése, karbantartása
  • Belső vállalatirányítási alkalmazások fejlesztése
  • Új szoftverek tervezése és kivitelezése
  • Kollégák munkavégzéséséhez szükséges IT háttér biztosítása

Mit kínálunk:

  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
  • Céges külföldi utazások
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Kimagasló, versenyképes bérezés
  • Hajdú-Bihar megyében lakóknak utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Debrecen

Információk

Debrecen
Bruttó fizetés: 350.000 - 450.000 Ft
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)