Tapasztalt Delphi fejlesztő

Új kollégánk legfontosabb feladata Dyntell ERP rendszerünk moduljainak fejlesztése, új ötletek, koncepciók és az ügyfelek esetleges egyedi igényeinek megvalósítása.

Ez a munka olyan szoftverfejlesztők számára ideális, akik innovatívak és önállóak, ugyanis a jó ötleteket igyekszünk megfontolni és beépíteni az alkalmazásokba. Amennyiben van benned ambíció, akkor lehetőséged van új területeken, pl. mobilos és felhő alapú fejlesztésekben részt venni, e területeken továbbfejlődni.

Fontos, hogy itt nem egy nagy rendszer apró kis végrehajtó részeként kell dolgoznod, hanem kellő önállósággal, továbbá ötleteid, elképzeléseid megvalósításának lehetőségével, mert e nélkül biztosan nem lehetnénk versenyképesek külföldön.

FELADATOK

  • Dyntell ERP rendszer moduljainak fejlesztése, refactoring, optimalizálás
  • Automatizált tesztesetek írása
  • Aktív részvétel az új fejlesztések tervezésében
  • Aktív részvétel új technológiák bevezetésében
  • Fejlesztési igények előzetes időtervének elkészítése, elvégzett munka  dokumentálása

ELVÁRÁSOK

Az ideális jelöltnek már van gyakorlata Delphi fejlesztésben, magabiztosan használja a fejlesztőkörnyezetet. Nem kell, hogy 10 év Delphi tapasztalatod legyen, mert a további fejlődéshez személyes segítséget nyújtunk, pl. páros programozás formájában, viszont legyenek meg a stabil alapjaid.

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • Delphi fejlesztésben 3 év tapasztalat, a frissebb verziók (XE7, XE10) ismerete
  • PL/SQL (Firebird 2.5/3.0) alapos ismerete
  • Szakmai angol olvasási szinten, szóban alapfokon szükséges

ELŐNYT JELENT

  • Felsőfokú végzettség
  • Oracle adatbázis-kezelő ismerete
  • DevExpress, FastReport komponens-csomagok ismerete
  • .NET ismerete
  • Agilis módszerek, automatizált tesztelés ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső képzések és előrelépési lehetőség
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
  • Családias, emberi vállalati kultúra, és pénzügyileg stabil cég
  • Modern irodai környezet Debrecenben a Fórum bevásárlóközpont mellett

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen vagy távmunka

MUNKAIDŐ: főállás

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE: azonnal

JELENTKEZÉS:  Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz).

Információk

Debrecen
Jelentkezési határidő: 2019. február 28.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)