Szoftvertesztelő mérnök

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Elvárt kompetenciák

Az L-SOFT Zrt. keres munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERTESZTELŐ MÉRNÖK

feladatra felsőfokú okleveles gazdasági informatikus, vagy közgazdasági, vagy számviteli végzettséggel

Feladatok:

A Társaság saját fejlesztésű humáninformatikai rendszeréhez kapcsolódó programok tesztelése. A sikeres pályázó a hazai piac egyik vezető humáninformatikai szoftvere, a PIRAMIS™ rendszer fejlesztési projektjeinek résztvevője lesz.

Feladata lesz a szoftverkövetelmények alapján a folyamat és felhasználói tesztek elvégzése, a teszteredmények dokumentálása, a hibajavítás nyomon követése, együttműködés a szoftverfejlesztőkkel.

Az ideális jelölt az alábbi szakmai elvárásoknak megfelelő ismeretekkel rendelkezik:

  • meglévő, pénzügyi vagy közgazdasági vagy gazdasági informatikus végzettség
  • kiváló elemzőképesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • rendszerszemlélet, az összetett folyamatok átlátása
  • pontos, igényes munkavégzés, terhelhetőség
  • kreatív problémamegoldó képesség
  • csoportmunkában való hatékony közreműködés
  • középfokú angol nyelvtudás
  • jogosítvány

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • HR területen végzett tanulmányok, munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív, piacvezető megoldások fejlesztésében való közreműködés
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes fizetés és további juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Információk

Nyíregyháza
Jelentkezési határidő: szeptember 4.
Határozott idejű, teljes munkaidős állás, távmunka nem lehetséges
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)