Szoftvertervező mérnök

Elvárt kompetenciák

Az L-SOFT Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba

SZOFTVERTERVEZŐ MÉRNÖK

felsőfokú okleveles gazdasági informatikus végzettséggel

Feladatok:

A Társaság saját fejlesztésű humáninformatikai rendszeréhez kapcsolódó fejlesztési projektekben rendszerszervezői feladatok ellátása bér-munkaügyi, TB és humánpolitikai területeken. A sikeres pályázó a hazai piac egyik vezető humáninformatikai szoftvere, a PIRAMIS™ rendszer fejlesztési projektjeinek résztvevője lesz.

  • Igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
  • Rendszertervek készítése, meglévő rendszerek továbbfejlesztésének tervezése
  • Dokumentálás, funkcionális tesztek megtervezése, koordinálása
  • Bevezetésben történő aktív közreműködés

Az ideális jelölt az alábbi szakmai elvárásoknak megfelelő szakismerettel, végzettséggel, képességekkel rendelkezik:

  • Meglévő, informatikai szakirányú végzettség
  • programozói gyakorlat
  • SQL ismeretek
  • Rendszerszemlélet, jó dokumentálási képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jogosítvány

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • gyakorlati tapasztalat a bér-munkaügy, humánpolitikai területen
  • Humánpolitikai rendszer fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
  • ORACLE , PostgreSQL ismeretek

Amit kínálunk:

  • Innovatív, piacvezető megoldások tervezésében való közreműködés
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes fizetés és további juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Információk

Nyíregyháza
Jelentkezési határidő: szeptember 4.
Határozott idejű, teljes munkaidős állás, távmunka nem lehetséges
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)