Szervertermi operátor

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Az ATW Internet Kft. (atw.hu) szervertermi operátor kollégát keres a saját tulajdonában lévő szervertermébe.

A munkakör főbb feladatai:

  • Szerverpark teljes körű felügyelete (monitorozás, szerver elhelyezés - kiadás, konzol, stb...)
  • Cégünk rendszereinek monitorozása, illetve hiba esetén annak felderítése és elhárításában segítségnyújtása
  • Abuse tevékenységek kezelése
  • Szerver hoszting és VPS hoszting szolgáltatást használó ügyfelek technikai támogatása
  • Hálózat kiépítése és beállítása (internetkapcsolat biztosítása eszköz és szerver között)
  • Elektromos hálózat és hűtőrendszer (szervertermi klíma) felügyelete

Amit a jelentkezőtől várunk:

  • hardveres és szoftveres ismeretek
  • erős internet hálózati ismeretek (ip,gw,mask, ns, stb...)
  • ügyfélbarát hozzáállás, jó kommunikációs képesség
  • jó munkabíró képesség
  • önálló, pontos munkavégzés
  • alapvető Linux ismeretek hogy az ügyfelek számára hatékony, szakmai segítséget tudjunk nyújtani
  • készség a tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • minimális elektromos hálózati ismeretek
  • szakirányú középfokú végzettség/releváns tapasztalat

Ami a jelentkező számára előnyt jelenthet:

  • Cisco eszközök ismerete
  • Erős Linux ismeret
  • elektromos hálózatok ismerete, klímák működésének alapvető ismerete

Do You speak English? Just a little bit? English learning is in progress? Not problem, if You understand this sentence. :)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos közeg, rugalmas munkatársak és munkavégzés
  • komplex szakmai fejlődés
  • Budapest (XIII.) belvárosi munkavégzés (12-24 órás műszakokban, havi 240 óra)

Várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: magyar (anyanyelvi), angol (alapfokú)