Senior alkalmazásüzemeltető

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Elvárt kompetenciák

Feladatok:

  • országos, nagy rendelkezésre állású, magas biztonsági szintet megkövetelő alkalmazás üzemeltetése,
  • 7x24 órás üzemeltetés, ügyféligények teljesítése, hibabejelentések megoldása, rendszer felügyelet, adatbázis karbantartás.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai, programozói vagy mérnöki végzettség, 3-5 év releváns, hasonló területen szerzett informatikai üzemeltetői tapasztalat,
  • Windows és Linux rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat,
  • adatbázis kezelők, hálózati protokollok, tűzfalak, terhelés elosztók ismerete,
  • SQL lekérdezések futtatásában gyakorlat,
  • IT hibakeresésben, probléma megoldásban gyakorlat,
  • rendszeradminisztráció, jogosultság kezelési tapasztalat,
  • ügyfélorientált munkavégzés, szolgáltatói hozzáállás,
  • ügyeleti rendben történő munkavégzés,
  • hibajegy kezelő rendszer használata,
  • feladatgazdai szemlélet és proaktív munkavégzés,
  • stressz-tűrés, tanulóképesség,
  • csapatban való munkavégzés

Előny:

  • felhasználó támogatási tapasztalat,
  • ITIL folyamatok ismerete: incidens kezelés, változáskezelés, probléma menedzsment,
  • adatbázis-ismeretek: Oracle,
  • szoftver-fejlesztési ismeretek,
  • monitoring eszközök ismerete – pl. Nagios,
  • kapcsolódó minősítések, vizsgák megléte.

Miért mi?

Cégünk több évtizedes múltra tekint vissza a magyar vezetői és informatikai tanácsadás piacán. Alapítóink mindegyike a mai napig a Stratisban dolgozik, hiszen mindannyian részesei voltak a vállalat sikereinek és hisznek a cég további fejlődésében. A gazdasági válság hatásai bár elérték cégünket mégis megerősödve, piaci részesedésünk növelésével hagytuk magunk mögött ezt az időszakot. Köszönhetjük ezt kollégáink elhivatottságának, kiváló szakmai felkészültségének és a vezetők tudatosságának. Csapatunkban projektről projektre mindenki megtalálja a fejlődési lehetőségeket, melyekkel szélesíthetik és mélyíthetik szaktudásukat.

Munkavégzés helye:

Alapértelmezetten Budapest, de ez változhat ügyfeleink igényei szerint.

A jelentkezést önéletrajzzal és motivációs levéllel együtt várjuk.

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs