A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

27 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

System Test Manager

Feladatok:

  • Tesztelési feladatok megtervezése, ütemezése, és esetenként tevékeny részvétel a végrehajtásukban
  • Tesztelési folyamat ellenőrzése, esetleges fejlesztése
  • Tesztek futtatásának felügyelete
  • Határidők betartása
  • Dokumentációs követelmények lebontása, egyeztetése
  • Kapcsolattartás és koordinálás a folyamatbeli szereplőkkel
  • Együttműködés a Defect és a SW Project Managerrel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség
  • Autóipari vagy orvosi műszer, orvos-diagnosztikai készülékek tervezésében, gyártásában szerzett tapasztalat
  • 2-3 éves rendszer tesztelési tapasztalat
  • Szervezési illetve projekt menedzsment tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Határozott, kezdeményező személyiség

Előnyt jelent:

  • ISTQB vizsga
  • Német nyelvtudás
  • Fejlesztési szabványokban való jártasság (ISO26262, Aspice, Autosar)

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)