Senior Frontend fejlesztő

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Senior Frontend fejlesztőt keres a Greenroom!

Ha agyban olyan vagy, mint John Nash a Csodálatos Elméből,
közösségi szellemiségben pedig biztonságoson hozod a Steve Ballmer hatást,
akkor mi el fogunk halmozni minden jóval:
izgalmas frontend projektek, reklámos pörgés, aktív közösségi élet, szakmai fejlődési lehetőség, egy tetszetős budai kert…
Hogy csak párat említsünk.

Ez vár rád itt:

  • Termék-, tartalmi, promóciós és kampány weboldalak felépítése
  • Canvas alapú játékok fejlesztése
  • JavaScript alapú webalkalmazások fejlesztése
  • Mindezek integrálása PHP alapú keretrendszerbe, backend fejlesztő támogatásával

Ezt hozd magaddal:

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • HTML5, CSS3 magas szintű ismerete
  • JavaScript, JQuery magas szintű ismerete
  • WEBGL, Canvas animációk
  • alapszintű PHP ismeretek
  • angol nyelvtudás dokumentáció-értelmezés szinten
  • grafikai programok operátor-szintű ismerete
  • responsive design ismerete
  • jártasság mobilra optimalizált alkalmazások fejlesztésében
  • verziókezelő rendszerek ismerete

Ha van, ez is jól jön:

  • GreenSock ismerete
  • Google, Facebook, egyéb social apik ismerete
  • mobil applikáció fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • HTML 5 bannerkészítésben jártasság

Ezzel várunk:

  • Napfényes iroda, gyönyörű kerttel a budai hegyekben
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Belső szakmai meetupok, előadások
  • Külsős képzési lehetőségek
  • Professzionális csapat
  • Izgalmas feladatok
  • IDDQD :)

Jelentkezz, hogy a következő grillpartinkat már a te köszöntésedre rendezhessük! :)

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)