Senior C++ fejlesztő

Megbízónk, egy magasszintű IT szolgáltatási vállalat, mely dokumentum-menedzsmenttel és archiválással foglalkozik. Számukra keresünk

SZENIOR C++ FEJLESZTŐ / PROGRAMOZÓ

pozícióba új munkatársat budapesti irodájukba.

FELADATOK:

  • Üzleti és technikai igények felmérése,
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése,
  • Informatikai fejlesztési feladatok, elvégzése, programozása,
  • Meglévő alkalmazások elemzése és optimalizálása,
  • Komplex rendszerek elemzése, folyamatok tervezése a felhasználói igényeknek és üzleti elvárásoknak megfelelően,
  • Rendszerterv, fejlesztési terv, tesztelési terv készítése,
  • A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása,
  • Új technológiák kutatása és bevezetése.

ELVÁRT KOMPETENCIÁK:

  • Minimum 4-5 éves tapasztalat C, C++ fejlesztések területén,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • C, C++ programozási szabvány ismerete,
  • Hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök ismerete,
  • SQL ismeretek (Oracle 11g, MS SQL),
  • Windows, UNIX vagy Linux operációs rendszerek alapos ismerete.

ELŐNYT JELENT:

  • Munkatapasztalat agilis csapatban,
  • Qt platform gyakorlati ismerete,
  • Workflow rendszer(ek) ismerete.

JUTTATÁSOK:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz,
  • Fejlesztői képzések, tréningek, nyelvtanfolyam,
  • Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség.

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)