Senior Backend fejlesztő

Senior backend fejlesztőt keres a Greenroom!

Kódolás után általában hazamész még kódolni egy picit, hogy aztán levezetésképp kódolással fejezd be a napod?
Jól hangzik, de akkor fogunk igazán örülni neked, ha nem csak backend fejlesztésben, hanem közösségi életben és fiatalabb kollégák vezetésében is hasonlóan lelkes vagy! Közepes méretű, nagy ügyfeleknek dolgozó reklámügynökség vagyunk. Izgalmas projektekkel, idilli munkahelyi környezettel, pezsgő közösségi élettel várjunk!

Ez vár rád itt:

  • PHP alapú alkalmazások fejlesztése
  • PHP alapú keretrendszer bővítése / karbantartása
  • Nagy terhelésű rendszerek fejlesztése
  • Adatbázis tervezés
  • Szakmai felügyelet backendorientált projektekben

Ezt hozd magaddal:

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • PHP magas szintű ismerete
  • SQL magas szintű ismerete
  • Verziókezelő rendszerek alapos ismerete
  • OOP szemlélet
  • angol nyelvtudás dokumentáció-értelmezés szinten

Ha van, ez is jól jön:

  • Szerver oldali JS ismeretek
  • Jártasság mobil applikáció fejlesztésben
  • Google, Facebook, egyéb social apik ismerete
  • Jártasság security témában

Ezzel várunk:

  • Napfényes iroda, gyönyörű kerttel a budai hegyekben
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Belső szakmai meetupok, előadások
  • Külsős képzési lehetőségek
  • Professzionális csapat
  • Izgalmas feladatok
  • IDDQD :)

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz!

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)

Hasonló állások

Senior PHP Engineer
E2 Communications
Web app fejlesztő
AXEL Professional Softwares Kft.
Full-stack webfejlesztő
eClick Apps Kft.