Senior PHP fejlesztő

Cégünk több mint 10 éve van a piacon. Stabil anyagi háttérrel bíró cégcsoport kizárólag magento2 alapú nagy terhelésű webáruházak hosszútávú fejlesztésére rendezkedett be. Számunkra nagyon fontos az ügyfeleink igényeinek a kiszolgálása, ezért nagy gondot fektetünk arra, hogy jó minőségű és hosszútávon fenntartható kódot írjunk. Olyan oldalak állnak mögöttünk, mint a Laptopszalon webáruház. A segítségeddel fejlesztenénk tovább már meglévő ügyfeleink oldalait, és építenénk új, minőségi webáruházakat, melyben nem vakon kódolva dolgoznánk, hanem olyan üzleti logikával és minőséggel dolgoznánk, melyek évek múlva is kiszolgálják partnereinket.

Feladataid:

  • Webáruházak fejlesztése, karbantartása
  • Modulok önálló tervezése, kivitelezése

Amit elvárunk tőled:

  • PHP 5+, OOP, MVC magabiztos ismerete
  • Relációs adatbázisok (MySQL), ORM
  • Minimum 3 év webfejlesztői tapasztalat
  • Frontend technológiák ismerete: HTML5, CSS, Javascript, webes szabványok
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás (dokumentációk és specifikációk olvasása)

Előnyt jelent, ha rendelkezel az alábbi kompetenciák valamelyikével:

  • Symfony 2 / Zend framework, a kapcsolódó népszerűbb komponensek ismerete
  • Tapasztalat mobil eszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében
  • eCommerce keretrendszerekkel való tapasztalat
  • XML alapú és egyéb webservice technológiák ismerete (SOAP, XML, JSON, REST)
  • Alapszintű shell ismeretek
  • Tervezési minták ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Törzsidőben történő munkavégzés (heti 40 óra)
  • Stabil háttér
  • Profi eszközöket biztosítunk igényeidnek megfelelően
  • Kihívást jelentő munka, szakértői csapat támogatásával
  • Fiatalos csapat
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet

Budapest
Jelentkezési határidő: november 2.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)