SAP ABAP fejlesztő

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Elvárt kompetenciák

Feladatok:

  • Fejlesztés külső és belső specifikációk alapján
  • Eltérő rendszerek közti kommunikáció biztosítása, adatszolgáltatás menedzselése
  • Komplex kimutatások készítése a társosztályok és a vevői igények alapján
  • SAP Standardok bevezetésének támogatása
  • SAP Bazis támogatása
  • Add-On-Programok felügyelete az SAP-ban
  • Adatmigráció és adatátvétel
  • A német és magyar telephely SAP tmogatása
  • Bevezetés, oktatás, támogatás
  • Rendszeres kapcsolattartás az SAP Szolgáltató felé, hibajegykezelés

Elvárások:

  • IT szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat SAP Modulok fejlesztése és karbantartása területén
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Projektmanagement ismeretek előnyt jelentenek
  • Megbízhatóság, flexibilitás, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség

Információk

Jánosháza
Jelentkezési határidő: április 30.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Tapasztalati szint: Senior
Az állás utazással járhat
Elvárt nyelvtudás: angol (tárgyalóképes)