Elvárt kompetenciák

QA lead

Van tapasztalatod webes és mobil szoftverfejlesztés minőségbiztosítási folyamatainak fejlesztésében és felügyeletében? Képes vagy kidolgozni a tesztelési irányokat és meghatározni az ehhez kapcsolódó technológiákat? Ha a válaszod igen, és szeretnél egy barátságos és világszínvonalú csapat tagja lenni, akkor csatlakozz hozzánk!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • az egyes folyamatok kialakításának, illetve fejlesztésének kezdeményezése (és részvétel ezekben), a folyamatok betartásának felügyelete,
  • részvétel az egyes folyamatokat támogató szoftverek és technológiák kiválasztásában és menedzselésében,
  • részvétel a projektek tervezésében, specifikációjában, projektek tesztelésének tervezése,
  • automata tesztek tervezése és fejlesztése, tesztelési környezet kialakítása,
  • szakmai környezet és piaci elvárások folyamatos elemzése, ennek alapján javaslatok előterjesztése a stratégiai és taktikai módosításokra,
  • QA célkitűzések és KPI-k (Key Performance Indicator) meghatározása, cégen belüli kommunikációja.

Elvárásaink veled kapcsolatban:

  • informatika területen szerzett felsőfokú képesítés vagy annak megfelelő szakmai tapasztalat,
  • minőségbiztosítási és/vagy szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat,
  • tesztelés módszertani ismeretek, automata teszteszközök ismerete,
  • a fejlesztési környezet, eszközök és folyamatok magas szintű ismerete,
  • objektum orientált programozási szemlélet megléte,
  • önállóság, jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód, precíz és igényes munkavégzés,
  • agilis, proaktív személyiség, ugyanakkor csapatjátékos hozzáállás,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Főbb sikermutatók:

  • magas szakmai színvonal, kiváló minőségű termék előállítása,
  • célkitűzések teljesítése,
  • határidők pontos betartása,
  • ügyfelek elégedettsége,
  • közvetlen munkatársak szakmai megítélése,
  • folyamatos szakmai fejlődés.

Kíváncsian várjuk a jeleztkezésedet! Motivációs levél csatolása nem kötelző, de pár sor személyes bemutatkozást szívesen veszünk.

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)