Python programozó (automatizáló mérnök)

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

28 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Feladatok:

  • Beágyazott rendszerek teszteléséhez tool-ok és scriptek létrehozása
  • Python fejlesztői feladatok ellátása
  • Autóipari biztonságkritikus rendszerek automatizált tesztjeinek fejlesztése
  • Automatizált tesztek fejlesztése több platformon működő szolgáltatásokhoz és alkalmazásokhoz
  • A rendszertesztek megtervezése, implementálása Pythonban, futtatása, hibaanalízise, a tesztek karbantartása
  • Tesztelést segítő eszközök, és automatizálási keretrendszer fejlesztése
  • Teszt framework fejlesztés
  • Új rendszertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
  • Részvétel a rendszertervezési dokumentáció átvizsgálásában
  • A tesztelési dokumentáció elkészítése, javítása és karbantartása
  • Folyamatos együttműködés a rendszerfejlesztőkkel, a problémák hatékony megoldásának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök (mechatronikai), villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
  • Python nyelv alapszíntű ismerete
  • 1-2 év fejlesztői tapasztalat
  • Automatizált tesztelés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Önálló, szisztematikus, strukturált és célirányos munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyt jelent:

  • Toolfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai mérésben való jártasság
  • Linux tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállaltunk stabilitása és biztonsága
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)