PHP, frontend fejlesztő

Elvárt kompetenciák

Feladatok

  • Weboldalak és web alapú rendszerek fejlesztése
  • Meglévő projektek karbantartása, továbbfejlesztése
  • Céges IT infrastruktúra fejlesztése, optimalizálása
  • Elsősorban PHP és HTML alapú rendszerek fejlesztése

Elvárások

  • Erős PHP7 ismeret
  • Kiváló HTML5, CSS, Javascript ismeret
  • Tapasztalat a következőkkel: jQuery, MySQL

Előnyök

  • Linux szerverüzemeltetési tapasztalatok
  • Raspberry Pi ismeret
  • Tapasztalatok Python nyelvben

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Ha stabil webes ismeretekkel rendelkezel, és szeretnél egy innovatív cégnél új tapasztalatokat szerezni, akkor érdemes jelentkezned. Változatos projektekkel, folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségekkel találkozhatsz cégünknél.
Feladataidat akár otthonról is végezheted, munkaidődet rugalmasan oszthatod be.
Pályakezdőként is szívesen dolgozunk együtt Veled, amennyiben munkádat igényesen és precízen végzed el.

Információk

Vecsés
Jelentkezési határidő: április 1.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs