PHP backend developer

Elvárt kompetenciák

Kik vagyunk?

Webfejlesztéssel, digitális kommunikációval és webmarketinggel foglalkozunk lassan 10 éve. 4 éve álltunk át a Laravel-alapú keretrendszerre, idén pedig nagy ugrásra készülünk: a hazai és nemzetközi ügyfélkörünk igényeinek kiszolgálása mellett, egy uniós piacra pozícionált saját termék és egy jövőbe mutató, egyedi igényekre szabható publikációs CMS-platform kidolgozása a cél, mely akár az elkövetkező tíz évre meghatározhatja piaci pozíciónkat.

Frontend és backend fejlesztőkből, designerekből, valamint az online marketing világában tapasztalt szakemberekből álló 15 fős csapatunkba jelenleg Laravel-alapú webes alkalmazások, webshopok megvalósításához keresünk új kollégákat, az alábbi pozíciókba:

MID-SENIOR / SENIOR PHP BACKEND DEVELOPER

Pár szó a munkakörnyezetről

Szerveroldalon kell dolgoznod, csak backend fejlesztéseken, persze nem baj, ha átlátod a frontend igényeket is. VPS vason futó, saját Linux-alapú IT-infrastruktúrával rendelkezünk. Az üzemeltetést házon belül tartjuk, így bármilyen technológia használatára nyitottak vagyunk Feladataid elvégzésben tapasztalt szakértő projektmenedzser támogat, üzleti dolgokkal nem kell foglalkoznod, csak a színtiszta programozással. Saját kódokkal dolgozunk, kevés a legacy, nem kell mások munkáját reszelgetned és a korábbi időszakban készült WordPress oldalakkal sincs semmi teendőd. Minden ötletre nyitottak vagyunk, ha elakadtál vagy kérdésed van, bármikor van lehetőséged arra, hogy közösen megvitassuk - nem hagyunk magadra. A szakmai fejlődést is nagyon fontosnak tartjuk, ezért amennyiben indokolt, a szakmai workshopokon, vagy akár külföldi konferenciákon való részvételben is igyekszünk minden segítséget megadni.

Téged keresünk, amennyiben

  • átlagon felüli szakértelmed van a következőkben: Laravel, PHP, MySQL (HTML5, CSS, Javascript nem elvárás, de előnyt jelent)
  • több éves tapasztalatot szereztél portálok vagy összetett webes felületek, webalkalmazások tervezésében és fejlesztésében
  • jól kezeled a határidőket, szereted, ha egy projektnek van eleje és vége
  • inspirál a komoly szakmai munka, szeretsz tervezni majd implementálni
  • precíznek tartod magad, nem adnál ki félkész vagy hibás terméket a kezeid közül

Mit kínálunk?

  • versenyképes jövedelem (tudástól és tapasztalattól függően)
  • változatos és izgalmas, főleg zöldmezős projektek
  • stabil digitális ügynökségi háttér
  • szakmai fejlődés és új kihívások
  • nyitott, közvetlen csapat
  • napfényes iroda a belváros szívében
  • idővel akár home-office konstrukcióban is dolgozhatsz

Ha úgy érzed, hogy illik rád a leírás, várjuk jelentkezésed bemutatkozó anyagod kíséretében.

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (alapfokú)