Csiha Elektronikai és Szoftverfejlesztő Kft. logo
Mobilapplikáció fejlesztő

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Cégünk egy, az elektronikai és szoftverfejlesztő szegmens meghatározó és dinamikusan fejlődő cége a régióban, mely webes technológiákban jártas olyan szakembert keres Mobilfejlesztő pozícióra, akinek motivációt jelent innovatív projektekben való aktív közreműködés, komplex megoldások kidolgozása és a magas színvonalú szakmai környezet.

A cég profilja egyedi mérnöki megoldások, tervezési és kivitelezési feladatok megvalósítása elektronikai, és szoftverfejlesztési területeken (PC-s alkalmazásokkal, WEB-es szolgáltatásokkal). A megrendelőink specifikus termék- és rendszerigényeit igyekszünk minél magasabb szinten kiszolgálni, ebből adódóan a projektek, rendkívül változatosak és sok szakmai kihívást tartogatnak.

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • Versenyképes fizetést
  • Kihívásokkal teli, változatos projekteket
  • Változatos feladatokat
  • Korszerű technológiák alkalmazását
  • Csoportos tréningeket, mentorprogramokat, lehetőséget a tanulásra

Feladataid közé tartozik majd:

  • Több saját, párhuzamosan futó projektben való aktív közreműködés (B2B területen: nagyvállalati és kkv szektor)
  • Mobilalkalmazások tervezése, fejlesztése, publikálása, menedzselése
  • Projektfüggetlen mobil phramework kialakítása létező technológiák segítségével

Amit elvárunk Tőled:

  • Webes technológiákon alapuló cross-platform mobilfejlesztésben való jártasság
  • Javascript, HTML, CSS ismerete
  • Mobil UI/UX ismeret
  • App Store-on és Google Playen keresztüli alkalmazás-publikálásban szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Angol nyelvismeret (szakmai anyagok megértése és alkalmazása -alapfok / társalgási szint)
  • Csapatban való együttműködés

Előnyödre válhat:

  • Vue.js, Apache Cordova ismerete

Információk

Szeged
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (alapfokú)