MATLAB Funkciófejlesztő

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Beágyazott SW fejlesztő / Matlab funkciófejlesztő

Feladatok:

  • Matlab/Simulink és C algoritmusok implementálása beágyazott környezetben
  • Adat- és jelfeldolgozó funkciók implementálása
  • Meglévő rendszer vevő-specifikus konfigurációjának elkészítése
  • Meglévő és új algoritmusok fejlesztése
  • Kódoptimalizálás

Elvárások:

  • Villamosmérnök, műszaki informatikus végzettség
  • MATLAB/SIMULINK erős/haladó szintű ismerete
  • Minimum 2 éves beágyazott C tapasztalat
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Agilis hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Jelfeldolgozási és/vagy méréstechnikai ismeret
  • Script nyelvek ismerete
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (béren kívüli juttatás, 13. havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)