Online Comparison Shopping Kft. logo
Linux rendszermérnök

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Keressük szerver üzemeltetésben jártas új kollégánkat az IT Operations csapatunkba.

Feladatok:

  • Magas rendelkezésre állású Linux alapú rendszerek teljes körű üzemeltetése;
  • Site-ok, szolgáltatások rendelkezésre állásának biztosítása, SLA-k betartása;
  • Részvétel szerver hardver beszerzésekben, garanciális ügyek intézése;
  • Adatközpontban elhelyezett szerverek, hálózati eszközök felügyelete, karbantartása;
  • Biztonsági frissítések, biztonsági mentések felügyelete, naprakészen tartása;
  • Rendszermonitoring követése, hibaelhárítás és megelőzés.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú, informatikai területen szerzett szakirányú végzettség;
  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • Debian, Ubuntu disztribúciók magas szintű ismerete;
  • Hálózati ismeretek (routing, firewalling, VPN, VLAN);
  • MySQL / Percona üzemeltetési tapasztalat;
  • Virtualizációs technológiák ismerete, üzemeltetési tapasztalat;
  • Apache, Nginx, Varnish, Haproxy, Corosync üzemeltetési tapasztalatok;
  • Bash, Perl scripting ismeretek;
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás, analitikus szemlélet;
  • Jó kommunikációs készség és együttműködés, csapatszellem;
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • SAN / Fibre channel Storage üzemeltetési tapasztalatok;
  • IT Automation: Ansible, Puppet, CFEngine, Chef jártasság;
  • Docker / LXC / LXD / Kubernetes / Vagrant alapok;
  • Atlassian / Jira / Confluence üzemeltetési tapasztalat;
  • DNS szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multinacionális csapat;
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda;
  • DevOps szemlélet szerinti üzemeltetés;
  • Modern, haladó technológiák alkalmazása;
  • Rugalmas időbeosztás;
  • Stabil, hosszútávú, perspektivikus munkahely és munkakör.
  • Kávé, gyümölcs, ping-pong, jóga, masszázs, angol tanulási lehetőség és céges rendezvények.

Kik vagyunk mi?

Cégünk Magyarországon (arukereso.hu), Romániában (compari.ro) és Bulgáriában (pazaruvaj.com) is piacvezető ár- és termékösszehasonlító oldalt üzemeltet. Az Árukereso.hu oldalon jelenleg több mint 2500 webáruház, kb. 11 millió új terméke közül választhatják ki a számukra legkedvezőbb ajánlatot az oldalunkra látogatók. A célunk az, hogy mindenki számára könnyen elérhetővé tegyünk termékeket és azok árait, illetve egyúttal népszerűsítsük az online vásárlás előnyeit. Piacvezetőként kötelességünknek érezzük, hogy folyamatosan új technológiákkal, fejlesztési ötletekkel álljunk elő.

Munkavégzés helye:

Budapest, a Blaha Lujza tér közelében.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat.

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (alapfokú)