Linux system administrator L2

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

KKV szektorban működő tárhely / hosting szolgáltatást nyújtó cég keres linux rendszer adminisztrátori munkakörbe azonnali munkakezdéssel rendszer adminisztrátort.

Linux system administratort keresünk   level2 pozicióba képzettségtől függően. továbblépési lehetőség L3  pozíció. Kezdés lehetséges  L1 munkakörben elvárás azonban a 3 hónap próbaidő alatt az L2 szintű munkavégzés elérése.

Főbb feladatok:

  • Cpanel Centos és egy LAMP környezet adminisztrálása, hiba detektálás, hiba jegyek kezelése.
  • Cloud és virtualizációs környezet fejlesztése
  • Javaslatok a szolgáltatás fejlesztésére
  • Együttműködés a kollégákkal
  • Biztonsági incidensek kezelése

Állás betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Linux Centos és egyéb Redhat alapú disztribúciók valamint debian esetleg freebsd ismeretek, ilyen rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Webhosting környezetben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent. (LAMP, apache, nginx mysql stb)
  • Management felületek ismerete (cpanel, postfixadmin ispconfig stb)
  • Levelező szerverek üzemeltetése (exim, postfix)
  • Tűzfal és vírus és spam -védelmi megoldások ismerete (spamassassin, iptables, csf, clamav, cagefs, cxs, modescurity stb..)
  • Script nyelvek ismerete

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • Virtualizációs környezetek ismerete (KVM, VMWARE, proxmox, solusvm)
  • mérnöki szemlélet
  • hálózati ismeretek alapvetően cisco környezetben VLAN , MPLS
  • Magas rendelkezésre állású környezetek ismerete kezelése (HA storage cluster, Mysql cluster)
  • konténer technológia ismerete (docker, kubernetes, stb)

Amit nyújtunk:

  • 100%-ban bejelentett munka, versenyképes fizetés
  • baráti családias környezet
  • belvárosban metróval jól megközelíthető munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • véleményedre építő vezetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Budapest
Bruttó fizetés: 350.000 - 450.000 Ft
Tapasztalati szint: Pályakezdő
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs