Junior WooCommerce/PHP fejlesztő

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Gyere hozzánk Junior WooCommerce fejlesztőnek a PamutLaborhoz!

Unod a Mari Néni Muskátlijának készült one page oldalak hegesztését?
Dolgoznál hosszú távon egy izgalmas webshop projekten, ahol meg is valósulnak az ötleteid?

A PamutLabor 5 éve alakult, az utóbbi 2 évben rakéta üzemmódban fejlődünk. 1 éve még 4-en voltunk, most már 11-en dolgozunk együtt, hogy messze az ország legnagyobb pólónyomtató webshopja legyünk! Nincs multis mókuskerék, de rozoga KKV-s fejetlenség sem!

WooCommerce alapú webshopunkat (pamutlabor.hu) folyamtosan fejlesztjük, mindig van újdonság és izgalom, havi 2-3 új funkciót mindig vízre bocsátunk. Végre oda jutottunk, hogy a pluginokat saját fejlesztésű megoldásokkal váltjuk le, 2018-ra nagyon sok izgalmas projektünk van.
Nem kódfavágót keresünk, szeretnénk, ha részt vennél a tervezési folyamatban is!

Feladatok:

  • WooCommerce webshop fejlesztés
  • Külső Senior fejlesztőkkel együttműködés nagyobb projekteknél

Elvárások:

  • minimum 2-3 év PHP (7) tapasztalat
  • MySQL tapasztalat (MariaDB)
  • 1-2 év WordPress tapasztalat
  • WooCommerce tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (valljuk be, Google fordítóval nehezebb a Stackowerflow használata :P)
  • Szeretnél később fullstack irányba fejlődni WP-n belül (JavaScript, jQuery, HTML, CSS)

Előnyök:

  • Részt vettél már nagyobb WooCommerce vagy WordPress oldal készítésében
  • Nagyobb terhelésű rendszerk fejlesztésében tapasztalat
  • Szeretsz folyamatokban gondolkodni és előre gondolkodni

Amit nyújtunk:

  • Tudásodnak megfelelő versenyképes fizetés (tapasztalattól függően: nettó 250.000 - 500.000 Ft)
  • Laza, fiatalos (24 éves átlagéletkor), de profi csapat
  • Szép Kecskemét belvárosi tágas iroda
  • Kihívásokkal teli és izgalmas munka egy gyorsan növekvő, stabil alapú cégnél
  • Bele láthatsz a funkciók tervezésébe, sőt te is részt veszel benne
  • Brutális mennyiségű céges ingyen nasi és kaja, kávé, ásványvíz, amit szeretnél

Nem, NEM lesz a Te feladatod:

  • Szerver üzemeltetés, devops (külső szolgáltatónál vagyunk)
  • Ezer éves rendszerek tákolása
  • Grafikusi, szövegszerkesztési melók
  • SEO-zás (külső partner)
  • Webshop adminisztrátori feladatkör (mint termékfeltöltés, nagyon basic feladatok)
  • Unalmas ismétlődő feladatok

Távmunka sajnos nem lehetséges, csapatot építünk. Ugyan Junior munkatársat keresünk, ha több tapasztalattal rendelkezel nyugodtan írj az elképzeléseiddel.

Kíváncsi vagy a 2018-as projektekre? Íme egy kis ízelítő: webshop egyedi téma, Amazon S3 image microservice, egyedi termékfajták, termelésirányítási rendszer, raktárkezelő, custom marketinges megoldások.

Információk

Kecskemét
Bruttó fizetés: 450.000 - 550.000 Ft
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)