Junior PHP fejlesztő

Csatlakozz a Polisys fejlesztői csapatához! Partnereink, többek között Laptopszalon Magyarországon a piacvezetők közt van a laptop értékesítés területén. A segítségeddel fejlesztenénk tovább már meglévő ügyfeleink oldalait, támogatnánk jelenlegi működésüket, hatékonyságukat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Meglévő webalkalmazások karbantartása, hibajavítása, hibakövetése
  • Részvétel webes rendszerek fejlesztésében
  • Tesztelés és karbantartás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Php 5 és mysql ismerete
  • html5, css3 ismerete
  • Javascript illetve jQuery ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tapasztalat mobil eszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében
  • Symfony 2+ tapasztalat
  • Verziókövetőkkel szerzett tapasztalat (git)
  • Legalább egy jegykezelő rendszer ismerete
  • Legalább egy MVC keretrendszer ismerete
  • Reszponzív megoldások ismerete
  • Objektumorientált szemléletmód

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő munka, szakértői csapat támogatásával
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet

Információk

Pécs
Tapasztalati szint: Pályakezdő
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)