IT Security szakértő

Elvárt kompetenciák

Téged keresünk, ha:

  • ügyfélközpontúan gondolkozol
  • munkádat önállóan, precízen és szabályszerűen végzed
  • gyorsan átlátod az információkat
  • képes vagy önálló döntéshozatalra és felelősséget vállalsz a döntéseidért
  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • alkalmazás protokollok magas szintű ismeretével rendelkezel
  • pénzintézeti IT üzemeltetésen vagy IT biztonsági területen szerzett 2-3 éves tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak rád?

  • rendszeres IT biztonsági ellenőrzések tervezése, végrehajtása
  • IT biztonsági auditok végrehajtása, menedzselése
  • IT és IT biztonsági szabályzási környezet folyamatos aktualizálása
  • jogszabályi változások követése és hatásainak vizsgálata
  • IT biztonsági kontrollok fejlesztése, működtetése, biztonságos informatikai környezet fenntartása

Előnyt jelent:

  • Informatikai módszertanok ismerete (COBIT, ITIL, ISO szabványok)
  • IT biztonsági területen szerzett tapasztalat
  • IT infrastruktúra elemek (pl. tűzfal, proxy, hálózat, vírusvédelem, stb.) ismerete
  • PKI infrastruktúra ismeretek

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • támogató, lendületes csapat
  • folyamatosan fejlődő, szépülő munkakörnyezet
  • fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • hosszú távú karrierlehetőség

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el fényképes önéletrajzodat.

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs