IT Alkalmazás Üzemeltető

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Elvárt kompetenciák

A munkakör alapvető célja:

A bank ügyféladat-nyilvántartó és vállalati hitelezést kezelő rendszereinek napi üzemeltetése, az üzleti operációs területek technikai támogatása. Az alkalmazásokhoz kapcsolódó projektek, fejlesztések üzemeltetés oldali feladatainak elvégzése.

Feladatok:

  • Az alkalmazások napi üzemeltetéséhez szükséges feladatok ellátása, a felhasználói kérések kezelése
  • Részvétel az incidensek, problémák elhárításában, gyökér okok felderítésében és legközelebbi megelőzésében
  • Automatizált monitorozással a rendszerfolyamatokat felügyelete
  • Az éjszakai feldolgozások állapotának követése, az eseti készenlétes feladatok ellátása
  • Az új fejlesztések és hibajavítások teszteléséhez szükséges teszt környezetek működtetése
  • Migrációs-, performancia-, stressz- és integrációs tesztek elvégzése
  • Közreműködés az élesítések előkészítésében és a szükséges telepítési lépések végrehajtásában
  • A rendszerek Disaster Recovery terveinek kialakítása és tesztelése

Kit keresünk:

  • Több éves üzleti alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Oracle adatbázis architektúra ismerete
  • PL-SQL vagy MS-SQL programozási szakértelem
  • Unix/Linux parancssori gyakorlat (shell, perl)
  • Banki rendszerek, folyamatok terén szerzett tudás előny

Mit nyújtunk neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megismerheted, hogyan is működik a banki világ
  • Cafetéria
  • Csapatépítő programok

Budapest
Bruttó fizetés: 450.000 - 550.000 Ft
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)