Frontend fejlesztő

Elvárt kompetenciák

Feladatok:

  • Céges weboldal front-end fejlsztése, ügyfél weboldalak  készítése
  • frontend fejlesztői feladatok (HTML5, CSS3,  postCSS, php) végzése,
  • Egyedi sw megoldások megvalósítása
  • a legmodernebb technológiák kipróbálása, elsajátítása

Elvárások:

  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.
  • JavaScript, HTML 5, CSS, jQuery  php technológiák ismerete
  • nyitottság új technológiákra és tanulási készség,

Előnyt jelent:

  • Angular ismerete

Ajánlatunk:

  • versenyképes jövedelem
  • home office opció
  • Munkavégzés metróval jól megközelíthető munkahelyen

Budapest
Jelentkezési határidő: április 30.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Bruttó fizetés: 450.000 - 550.000 Ft
Tapasztalati szint: Pályakezdő
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs