Frontend fejlesztő

Elvárt kompetenciák

Az L-SOFT Zrt. keres munkatársat az alábbi pozícióba:

FRONTEND FEJLESZTŐ

WEB-es fejlesztési feladatokra
felsőfokú okleveles szakirányú végzettséggel

Feladatok:

A Társaság saját fejlesztésű humáninformatikai rendszeréhez kapcsolódó WEB-es és mobil alkalmazások fejlesztése keres frontend programozót. A sikeres pályázó a hazai piac egyik vezető humáninformatikai szoftvere, a PIRAMIS™ rendszer webes fejlesztési projektjeinek résztvevője lesz.

Az ideális jelölt az alábbi szakmai elvárásoknak megfelelő ismeretekkel rendelkezik:

  • CSS, Javascript, HTML ismeretek
  • Bootstrap, jQuery, Knockout ismeretek
  • grafikus által megálmodott oldaltervek reszponzív megvalósítása
  • meglévő, informatikai szakirányú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Cordova ismeretek,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • rendszerszemlélet
  • pontos, igényes munkavégzés, terhelhetőség
  • kreatív problémamegoldó képesség
  • csoportmunkában való hatékony közreműködés
  • jogosítvány

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • C# ismeretek
  • ASP.NET MVC ismeretek
  • Oracle tapasztalat
  • PostgreSQL tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív, piacvezető megoldások fejlesztésében való közreműködés
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes fizetés és további juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Információk

Nyíregyháza
Jelentkezési határidő: szeptember 4.
Határozott idejű, teljes munkaidős állás, távmunka nem lehetséges
Tapasztalati szint: Pályakezdő
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)