Full-stack webfejlesztő

HOME OFFICE is megoldható, ha a budapesti irodába a bejárás nem lehetséges. Korrekt bér elszámolás Redmine és TimeDoctor segítségével!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Marketing és multimédia fejlesztés területén tevékenykedő innovatív budapesti fejlesztő cégünk keres junior / senior full stack fejlesztő kollégát.

FELADATKÖR:

  • Alkalmazások, weboldalak, készítése, karbantartása
  • Adatbázisok kezelése és optimalizálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat webfejlesztő munkakörben
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Egyéni munkavégzés, frontend és backend fejlesztés (full-stack)
  • AngularJS valamint TypeScript ismeretek
  • PHP, HTML, CSS, Javascript magas szintű ismerete
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Adatbázis tervezés, MySQL ismeretek
  • Bootstrap, SCSS, jQuery ismeretek
  • GIT verziókezelés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (főiskola, egyetem)
  • Valamely PHP keretrendszer ismerete (CakePHP v. Laravel)
  • Grafikus programok ismerete
  • Perl

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, változatos feladatok, szakmai kihívás
  • Versenyképes juttatások (bónusz és cafeteria rendszer)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat

Budapest
Jelentkezési határidő: november 1.
Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges
Bruttó fizetés: 450.000 - 550.000 Ft
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)