Egészségügyi szektorban Data Science- szel foglalkozó vállalatunk új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Chief Technology Officer

Feladatok:

  • Projektek, fejlesztések koordinálása, összehangolása
  • Új üzleti lehetőségek folyamatos feltárása, kidolgozása
  • Új rendszerek megtervezése
  • A rendszerekkel összefüggő üzleti igények felmérése személyes konzultációk révén.
  • Adatbázis tervek elkészítése, karbantartása, felülettervek és a rendszerek működésének megtervezése.
  • Folyamatok, fejlesztési munkák megtervezése, specifikálás
  • Részvétel a fejlesztési folyamatokban
  • Fejlesztői csapat felépítése, munkájának koordinálása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Technológiai elvárás az alábbi programnyelvek ismerete:
    • PL/SQL, PostgreSQL
    • Informatica ETL eszköz
    • MS Excel makró, MS Access, MS Excel Power Pivot
  • Adattárház projektekben való jártasság
  • Néhány éves vezetői tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás

Előny:

  • Webfejlesztés tapasztalat: Ruby on Rails, Javascript

Amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő projektek kivitelezésében való részvételi lehetőség

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével!

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (tárgyalóképes)