Content manager

Elvárt kompetenciák

Tartalomfeltöltőt keresünk HTML / PHP alapú oldalakhoz!

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Feladat:

  • Cikkek feltöltése média formátumokból (pdf, doc, xls)
  • Cikkek tartalmának módosítása
  • Dokumentumok cseréje
  • Kisebb sitebuild feladatok

Elvárások:

  • HTML, CSS középfokú ismerete
  • PHP alapfokú ismerete

Előnyök:

  • CMS-ek ismerete (Joomla, WP, Drupal, stb..)
  • Javascript keretrendszerek ismerete (jQuery)
  • Elmélyült sitebuild tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Professzionális csapat
  • Gyönyörű budai kert

Tesztfeladat: http://grtest.hu/content_manager_testwork_2017.zip

Jelentkezni megoldott tesztfeladattal, CV és referencia megjelöléssel lehet!

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs