A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet az Informatikai igazgatóság területén

C#.NET FEJLESZTŐ

feladat ellátására, határozatlan időtartamra.

Az MNB Alkalmazásfejlesztési osztályára keresünk informatikai alkalmazások programozási feladatainak ellátására programozó munkatársat. A fejlesztési feladatokat elsősorban Microsoft platformon (.NET), C# programnyelven kell végrehajtani.

Fő feladatok:

  • fejlesztési feladatok önálló végrehajtása a vezető fejlesztő irányításával;
  • fejlesztői (unit) tesztek definiálása, megvalósítása, dokumentálása;
  • felhasználói, telepítési és üzemeltetői leírások készítése.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább 2 éves, informatikai területen, fejlesztőként szerzett tapasztalat;
  • objektum orientált programozási fogalmak alapos ismerete;
  • C#, .NET, ASP.NET MVC, HTML5, CSS, Javascript tapasztalat;
  • MS SQL adatbázis és SQL nyelv alapos ismerete;
  • jártásság XML technológiákban (XML, XSD, XSLT, XLINK, XPATH);
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség;
  • csapatban való munkavégzésre alkalmasság;
  • jó kommunikációs képesség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Telerik kontrollkészlet ismerete;
  • XBRL 2.1 szabvány és/vagy EBA illetve Solvency II xblr alapú jelentések ismerete;
  • Microsoft szakmai minősítés;
  • Entity Framework ismerete;
  • banki, vagy statisztikai informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat;
  • agilis fejlesztési és projektmódszertanok ismerete, illetve ezekben szerzett tapasztalat;
  • angol nyelv középfokú ismerete.

Amit ajánlunk:

  • banki szektorban versenyképes jövedelem;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek;
  • béren kívüli juttatás.

Ami a pályázathoz szükséges:
Fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)

Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2019.06.13. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.

PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Erre az állásra a hirdető saját honlapján tudsz jelentkezni, kattints a gombra az átirányításhoz.

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: nincs