Business Analyst (akár freelancerként is)

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

Az L&P Solutions testreszabott üzleti és informatikai megoldások kialakításával foglalkozik, partneri kapcsolatokat épít.
Megoldásorientált gondolkodásunka építve az elmúlt években 17 országban vezettük be sikerrel projektjeinket és váltunk az informatikai és tanácsadói piac egyik jelentős szereplőjévé. Erősségünk továbbá IT szakemberek kihelyezése a partnereknél felmerülő üzleti igények kapcsán.

​Cégünk digitalizáció, CRM rendszerek, BI és adattárház megoldások megvalósításában erős tanácsadó cég; ezenkívül foglalkozunk workflow és folyamatmanagementtel, illetve üzleti elemzéssel egészen speciális banki területeken is, de Test Management és egyedi, zöldmezős alkalmazások fejlesztése terén is jelentős projektjeink vannak.

Értékeink – a szakmai közösség, jó hangulat, projektszervezetként változatos feladatok és a kapcsolati tőkénk, amire az elmúlt évek projektjei során tettünk szert.

LPS
Nem csak munka, közösség. Közösséget alkotunk: együtt visszük végig a nehéz projekteket, együtt örülünk egy-egy élesítésnek, együtt bográcsozunk a Rómain, és együtt futjuk körbe a Balatont.

Nem csak munka, szakértelem. Sok területet fedünk le munkánk során, de van, ami közös bennünk: mindannyian szakértői vagyunk saját területünknek miközben komplex projekteket valósítunk meg lazán.

Nem csak munka, vidámság. Nemcsak megoldásokat szállítunk, hanem jól is érezzük magunkat közben.

Jelenlegi projektjeinkhez / feladatainkhoz keresünk szakembereket a következő munkakörre:

Mivel fogsz nálunk foglalkozni?

  • Banki környezetben működő alkalmazásokkal kapcsolatos tanácsadói munka
  • Üzleti igényfelmérés
  • Funkcionális specifikáció készítés
  • Megrendelő üzleti területeivel történő kapcsolattartás, egyeztetés
  • Tesztelés támogatása
  • Rendszerszervezők / fejlesztők támogatása
  • Workshopok lebonyolítása és dokumentálása
  • Prezentációk készítése, megtartása
  • Ajánlatok szakmai részének megírása

Mit várunk el tőled?

  • Banki rendszerek medior / senior szintű (3+ éves) üzleti elemzői ismerete (pl. CRM, Front End, NetBank, MobilBank, WF rendszerek, számlavezető rendszer, hitel rendszer, stb.)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, a német nyelv ismerete előny
  • Gyors problémafelismerő és -megoldó készség, terhelhetőség
  • Strukturált gondolkodás, kreativitás, szintetizálási és kooperációs készség

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • Változatos, izgalmas feladatokat kínálunk, melyekre projekt alapú működésünk jó lehetőséget ad
  • Összetartó, jó hangulatú csapat vagyunk sok közös rendezvénnyel, élménnyel - projektszervezet mivoltunk ellenére
  • Külső és belső képzéseken folyamatosan részt vehetsz majd nálunk, pl. az ún. LPS Akadémia, ill. LPS Fórum programjaink keretében is
  • Mentori rendszerünk alapján a Senior kollégák támogatják a Juniorok munkáját, beilleszkedését
  • Jellemzően onsite munka folyik Ügyfeleink irodáiban, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel, mely a projekteknek/Ügyfélpreferenciáknak megfelelően változhat.

Ha érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz a karrier@lpsolutions.hu email címen, ill. szívesen vesszük ajánlásaidat is!

Köszönjük szépen!

Budapest
Tapasztalati szint: Senior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (tárgyalóképes)