Beágyazott SW fejlesztő / Matlab funkciófejlesztő

Ez a hirdetés lejárt

Nézz szét a "Hasonló pozíciók" blokkban

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata. Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója

28 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Feladatok:

  • Matlab/Simulink és C algoritmusok implementálása beágyazott környezetben
  • Adat- és jelfeldolgozó funkciók implementálása
  • Meglévő rendszer vevő-specifikus konfigurációjának elkészítése
  • Meglévő és új algoritmusok fejlesztése
  • Kódoptimalizálás

Elvárások:

  • Villamosmérnök, műszaki informatikus végzettség
  • MATLAB/SIMULINK erős/haladó szintű ismerete
  • Minimum 2 éves beágyazott C tapasztalat
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Agilis hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Jelfeldolgozási és/vagy méréstechnikai ismeret
  • Script nyelvek ismerete
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállaltunk stabilitása és biztonsága
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)