A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet az Informatikai igazgatóság területén

ALKALMAZÁSGAZDA

feladat ellátására, határozatlan időtartamra.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás az MNB szakterületeivel. Az informatikai igények felmérése, befogadása, feldolgozása. Fejlesztési javaslatok megfogalmazása a belső ügyfelek számára.
  • A döntés-előkészítés részeként felelős a megvalósíthatósági tervek elkészítéséért, a különböző megoldási lehetőségek bemutatásával.
  • Közreműködés az üzleti esettanulmányok és ajánlati kiírások elkészítésében, elbírálási szempontok kialakításában.
  • A megvalósítási döntést követően a részletes rendszer- és folyamattervek kialakítása.
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel az implementáció nyomon követése érdekében.
  • Folyamatos kapcsolattartás az alkalmazás felhasználói felelőseivel, felhasználóival.
  • Az alkalmazásokkal kapcsolatban megfogalmazott módosítási igények alapján a szükséges változtatások tervezésében és végrehajtásában történő közreműködés.
  • Részvételaz alkalmazásokat érintő beszerzési- és gazdálkodási folyamatokban, illetve informatikai projektekben, követelményspecifikációk kidolgozásában.
  • A felhasználói profilok, csoportok megtervezése, kialakítása, részvétel azok karbantartásában, nyilvántartásában, a felhasználói jogosultsági igények kezelésében.
  • Az alkalmazás-verzió támogatási ciklusok folyamatos figyelemmel kísérése, a verzióváltások kezdeményezése, valamint részvétel azok tesztkörnyezetbe való telepítésében.
  • A tesztelés megszervezése, részvétel annak végrehajtásában az illetékes felhasználók bevonásával.
  • Felelős az üzemeltetésre kész alkalmazói rendszerek átvételéért és további üzemeltetéseiért.
  • Biztosítja a kapcsolódó alkalmazások közti együttműködést, az interfészekben előforduló problémák feltárását, megoldását.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú (informatikai) felsőfokú végzettség. - Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek;
  • középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt;
  • jó szervezési, és problémamegoldó képesség;
  • jó kommunikációs készség;
  • rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáció;
  • együttműködési képesség, ügyfél-orientációs szemlélet.
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása.
  • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Banki, statisztikai, bankfelügyeleti, logisztikai vagy folyamatkezelő informatikai rendszerek bevezetésében vagy működtetésében szerzett tapasztalat, illetve ilyen rendszerek ismerete;
  • nagyvállalati tapasztalat;
  • közbeszerzési eljárással járó projektekben való részvételi tapasztalat;
  • informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat;
  • agilis fejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete, illetve ezekben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos munkavégzés, kihívást jelentő feladatok;
  • versenyképes juttatás, cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Pályázati anyag: fényképes, szakmai önéletrajz. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)

Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2019.11.04. napjáig az MNB internet oldalán történő regisztrációs folyamat segítségével.

PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Erre az állásra a hirdető saját honlapján tudsz jelentkezni, kattints a gombra az átirányításhoz.

Budapest
Tapasztalati szint: Pályakezdő
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (szakmai)