Alkalmazás fejlesztő - vezeték nélküli termékek

Munkakör leírása: vezeték nélküli termékekkel kapcsolatos technikai segítségnyújtás ügyfelek és a fejlesztő csapat részére.

 Főbb feladatok:

  • Integrált áramkörök és szoftverek használatával kapcsolatos segítségnyújtás telefonon, e-mailen vagy a szupport rendszeren keresztül ügyfeleknek, vagy a belső fejlesztő csapatnak.
  • Technikai dokumentáció készítése (adatlap, app. note, tréning videók, etc.)
  • Referencia és bemutató alkalmazások fejlesztése (hardver, firmware és szoftver)
  • Technikai tréningek megtartása a sales csapat, vagy ügyfelek számára
  • Aktívan részt venni a kiemelt ügyfelek termékfejlesztésében
  • Részt venni az új integrált áramkörök definiálásában és azok bemérésében

Elvárások:

  • Felsőfokú, az elektronika területén szerzett végzettség és több mint 2 év szakmai tapasztalat szükséges.
  • C programozási ismeretek, 8 és 32bites beágyazott rendszerfejlesztési gyakorlat
  • Rendszer valamint firmware és szoftver tesztelési készség
  • Technikai dokumentáció szerkesztési készség
  • Prezentációs készség írásban és szóban
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Vezeték nélküli technológiák ismerete (SubGHz és 2.4GHz ISM sáv)
  • Vezeték nélküli protokollok alapszintű ismerete (ZigBee, BTLE, stb.)
  • Laborműszerek kezelésének készségszintű ismerete (oszcilloszkóp, spektrum analizátor, stb.)

Amit nyújtunk:

  • Stabil multinacionális háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer

Budapest
Tapasztalati szint: Junior
Az állás nem jár utazással
Elvárt nyelvtudás: angol (társalgási szint)